Burnos irigatoriai

Aktyvūs filtrai

Balta ir spindinti šypsena yra neatsiejama tobulo įvaizdžio dalis. Ne veltui, dantų valymas, yra neatsiejama kasdienės rutinos dalis, skiepijama tėvų jau nuo ankstyvos vaikystės. Tačiau kaip efektyviai valyti dantis, palaikyti nepriekaištingą burnos higieną ir mėgautis dailia ir balta šypsena?


Burnos irigatorius - kas tai?

Burnos irigatorius - tai specialus prietaisas, veikiantis pulsuojančia vandens srove. Tarpdančių irigatorius yra vienas geriausių įrankių, padedantis pasirūpinti nepriekaištinga burnos higiena. Šis prietaisas yra ypač patogus ir nepamainomas nešiojant breketus, turint protezus ar sergant dantenų ligomis. Skirtingai nei tarpdančių siūlas, ar kiti valymo būdai, burnos irigatorius nedirgina dantenų ir puikiai išvalo tarpdančiuose užsilikusius maisto likučius, kartu suaktyvinantis dantenų kraujotaką ir padedantis apsaugoti dantis nuo eduonies.  


Kokie burnos irigatoriai geriausi ir kokį rinktis?

Šie prietaisai būna dviejų tipu: stacionarūs ir belaidžiai. Pagrindinius šių irigatorių skirtumus būtų galima įvardinti tai, kad bevielis vandens irigatorius neturi laidų, jie yra mobilūs, gana patogūs mėgstantiems aktyvų laisvalaikį, bei rūpinantiems nepriekaištinga burnos higiena net ir kelionėse. Tačiau bevielis irigatorius tikėtina bus sunkesnis, nes jame bus integruota baterija, o vandens talpykla bus žymiai mažesnė. Todėl, galima būtų sakyti, kad irigatoriaus pasirinkimas yra gana individualus sprendimas, pagal kiekvieno žmogaus poreikius.  


Irigatorių kaina

Vandens irigatorių kainos yra labai įvairios ir dažniausiai gali svyruoti nuo keliolikos iki keliasdešimties eurų. Viskas priklauso nuo to, kokio gamintojo, bei tipo prietaisą pasirinksite. Taip pat, kokias funkcijas jis atlieka, bei su kiek skirtingų antgalių jis gali būti naudojamas.