Kodėl Sonic dantų šepetėlis?

Sonic dantų šepetėliai yra naujausias sprendimas burnos higienos srityje. „Sonic“ dantų valymo technologija leidžia dinamiškai išvalyti dantis ir tarpdančius. Dėl to galima žymiai kruopščiau išplauti nešvarumus iš sunkiai pasiekiamų vietų.


Specifikacijos:

Itin didelis valymo dažnis (40000 judesių per minutę)

Integruota baterija leis naudoti šepetėlį ilgiau nei 2 savaites jo neįkraunant (darant prielaidą, kad naudosite du kartus per dieną po 2 minutes). Vėliau tiesiog padėkite jį ant įkrovimo laikiklio ir baterija bus įkraunama.

2 minučių automatinis išmanusis laikmatis. Kodėl 2 minutes? Nes tai yra minimalus dantų valymo laikas, kurį rekomenduoja odontologai, kad jūsų dantys būtų sveiki.

Berdsen B3 sonic dantų šepetėlis yra klasifikuojamas kaip atsparus drėgmei, kas reiškia, kad jis yra atsparus vandeniui.

30 sekundžių intervalai. Kas 30 sekundžių šepetėlis akimirkai nustos veikti, todėl turėsite laiko pakeisti kitos dantų dalies valymą. Po 2 minučių šepetys baigs savo darbą.


4 Valymo Rėžimai:

  • Balinimas: rekomenduojama pašalinti paviršiaus dėmes.
  • Valymas: standartinis kasdieninio naudojimo valymo režimas.
  • Jautrus: turintiems dantenų recesijų, breketų, jautrių dantenų ar dantų.
  • Masažas: puikiai tinka žmonėms, turintiems jautrias dantenas.

Rinkinyje rasite:

  • 1x Sonica B3 sonic dantų šepetėlis su įmontuota įkraunama baterija.
  • 10x keičiamos šepetėlio galvutės
  • Įkrovimo stovas, užtikrinantis saugų indukcinį įkrovimą.
  • Originali pakuotė.

Šepečių galvučių forma sukurta taip, kad patenkintų išrankiausius vartotojus:

Plona šepetėlio galvutės forma leidžia lengvai patekti į sunkiai pasiekiamas vietas ir kruopščiau išvalo dantis. Vibruojantys galiukų šereliai kruopščiai nuvalo ir padeda sumažinti apnašas. Specialus šerių išdėstymas padidina valymo efektyvumą. Antgalio šereliai puikiai prisitaiko prie dantų paviršiaus, o tai palengvina efektyvų valymą. 

SMD-00158

Charakteristikos

Spalva
Juoda
Maksimalus greitis
4000 aps./min
Laikmatis
Taip

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje: