Pristatymo kainos Lietuvoje

Užsakymo suma:Pristatymo kaina į namus ar mokykląPristatymo kaina į paštomatą
Iki 29 eur 3,99 eur 2,99 eur
Nuo 29 eur Nemokamai Nemokamai

Prekių pristatymui bendradarbiaujame su LP Express. Tai suteikia galimybę pristatyti prekes į Jūsų pasirinktą vietą (namus ar darbą) arba į Jums patogiausią siuntų terminalą (paštomatą). 

Jei pasirinkote pristatymą į namus ar mokyklą, kurjeris Jus iš anksto informuos SMS (trumpąja žinute) apie numatomą pristatymo datą. Atėjus pristatymo dienai, kurjeris susisieks su Jumis ir susitars dėl tikslaus pristatymo laiko. Na, o jei pageidausite pakeisti pristatymą adresą - tai galėsite atlikti nemokamai (tame pačiame mieste).

Svarbu: prieš priimdami prekę iš kurjerio apžiūrėkite pakuotę. Jei pastebėsite pakuotės trūkumus (sulamdyta, matosi drėgmės požymiai, suplėšyta) - atsisakykite priimti siuntą (jei priimsite siuntą, kurios pakuotė pažeista - mes negalėsime kompensuoti Jūsų patirtų nuostolių).

Būtume dėkingi, jei mus informuotumėte apie tokį atvejį, kai Jūs atsisakėte priimti siuntą dėl to, kad ji buvo pažeista, el. paštu info@dantuirigatoriai.lt arba tel. 8 636 55 464. Tai leis mums greičiau išsiųsti Jums naują siuntą.